Uygulamaları Kullanmaya Başlayın

Hesabınız, ePosta ve ekibiniz için kolay kurulum, akıllı kullanım

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte firmalar, kişiler, çeşitli kuruluşlar veya çeşitli organizasyonlar internet dünyasında yer kapma yarışını hızlandırıyorlar. Bu yarışta yer alabilmek için artık kuruluşların kolay erişilebilir ve çok daha fazla özelliğe sahip olması gerekiyor.

İş başında olduğunuzu müşterilerinize gösterin.
Google My Business ve Rehber.Yandex'i kullanarak işletmenizin iletişim bilgilerini, tam konumunuzu, çalışma saatlerinizi, telefon numaranızı, otopark bilgisi ve yol tariflerini ekleyerek erişilebilir olun.

G Suite ve Kurum.Yandex ile işlerinizin ilerleyişini hızlandırın.
Kullanımı kolay ve güçlü araçlar sayesinde siz, sizin için en çok önem taşıyan konulara -yani işletmenize- odaklanırken verimliliği de artırabilirsiniz.

Organizasyonunuzdaki çalışanlarla etkin etkileşim kurabilmenizi sağlayacak, spam ve virüslere karşı güvenilir koruma sistemi bulunan e-posta servisi için kurumsal mail kullanın.

Dosyalarınızı kolayca depolayın, senkronize edin ve paylaşın.
Çevrimiçi dosya depolama ile tüm çalışmalarınızı tek yerde güvenli tutun. Dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan gerektiği her an çalışmanıza erişebilir, çalışmalarınızı çevirim içi olarak ofis programlarına gerek duymadan düzenleyebilirsiniz.

Kurum.Yandex'e entegre çalışan alan adının her kullanıcısı Yandex.Disk'te 10 GB ücretsiz alana sahiptir. Alanı kullanmak için https://disk.yandex.com.tr adresine gitmeniz ve alan adınızın hesabını kullanarak giriş yapmanız yeterlidir.

Disk'te belgeleri açabilir, düzenleyebilir ve bilgisayarda doğrudan tarayıcının içinde oluşturabilirsiniz. Ek program kullanmanıza gerek yok. Disk; metin dosyaları, tablolar ve sunumlarla da çalışabiliyor.

Web siteleriniz, uygulamalarınız ve reklamlarınızın performansını takip edin.
Analiz ve Raporlama araçları neyin işe yaradığını anlamanıza, işe yaramayanları ise düzeltmenize yardımcı olur. Güçlü ve kullanımı kolay bir raporlama platformu üzerine kurulan analiz sistemi ile, yalnızca birkaç tıklamayla görüntülemek istediğiniz verilere karar verebilir ve raporlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Hedef kitlenizin tercih ve ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak kârınızı artırmak için ziyaretçi trafiğinizdeki eğilimleri ve kullanıcı davranışlarını inceleyip işletmeniz ve kuruluşunuz için en doğru yönlendirmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Desteği Aç
1
Merhaba! Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, destek almak için lütfen Başlat butonuna basın

Başlat